8 Nisan 2015 Çarşamba

Resimdeki hayalet

Selamm,
Geçenler de izlediğim filmi sizinle paylaşmak istedim ..
Korku filmiydi ama ben çok beğendim farklı bir konusu vardı ...
Filmin özeti ;


Yeni evli bir çift olan Ben ve Jane, gelecek vaat eden bir iş için Japonya’ya taşınırlar; hayalleri Tokyo’da moda çekimleri yapmaktır. Mt. Fuji dağı yakınlarında arabayla ormanın içinden geçen karanlık bir yolda ilerlerken trajik bir araba kazası sonucunda genç bir kıza çarpıp ölümüne sebep olurlar. Bilinçleri yerine geldiğinde kızın cesedini bulamazlar. Kafaları karışık bir halde yeni hayatlarını yaşamak üzere Tokyo’ya varırlar. Bu sırada Ben, çektiği moda fotoğraflarında esrarengiz bazı beyaz lekeler görmeye başlar(*).  Jane bu lekelerin yolda çarptıkları kızın ruhuna ait olduğunu ve kızın intikam peşinde olduğunu düşünmektedir. Tüm bunların bağlantılı olabileceği düşüncesiyle korkan çift, gizemli şeylerin oldukları gibi kalmalarının daha iyi olduğunu fark edeceklerdir.
 

6 yorum:

 1. İlginç bir konusu varmış ama benim korku filmleri ile aram pek iyi değil :((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de hiç aram yoktur ama arkadaşlarla hep birlikte izledik ve elimde yastık Korktuğum yerler yastıkla gözümü kapattım ;))

   Sil
 2. Korku filmleri en uzak durduklarım sanırım:-) Bir ara amcamın kızıyla ruhlu dilmler izleyip sabaha kadar uyuyamazdık, sonra kendi kendime bu eziyeti niye yapıyorum ki dedim:-) Korkuyorum anacım:-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende çok sevmem zaten görsen nasıl izlediğimi gülmekten ölürsün ;) ama enteresandı :)

   Sil
 3. Tam benlikmis.yarin bakayim.

  YanıtlaSil