9 Mart 2017 Perşembe

Çekmeceden Çıkanlar


Merhaba ,
Tadilattan dolayı evdeki bütün eşyalar kolilere konulur. Üniversite de Tekstil bölümünde okumuştum ,okul kitaplarımı buldum . Defterleri karıştırırken bazılarını fotoğraf çektim pek iyi çekmediğimi fark ettim ama yine de paylaşmak istiyorum.
O kadar çok çizim yaptığım olmuş ki..
Kızların kafasına bakar mısınız ufacık yapmışım :)))
Bacakların şişkoluğuna bakın hahahha
Bununla ilgili çok kursa gitmek istedim ama sonra babam hadi gel dükkanda benimle çalış diyince gitmedim . Keşke gitseymişim .
Kalıp dosyam , bir sürü kıyafet kalıbı çıkarmışım . Pantolon , pijama , gömlek , etek de diktim . Pantolonu 42 beden yapmıştım overlok makinasında elimden kayınca kumaş 38 bedene düşmüş oldu ::)))Zaten aslında hayalim bir dikiş odası yapmak , kıyafetler dilemek ya da yastık masa örtüsü dikmek . Onun içinde biraz vakit Lazım oluyor , akşam 7 de çık yazın 8/8:30 bulur . Sadece Pazar günleri izinliyim , Pazar günü De ev işi ile mi uğraşayım yoksa kendime mi vakit ayırayım diye düşünüyorum . 

İleride hedeflerimin arasında ama bu kadar ara vermişken yine yapabilir miyim ya da pratik yapmam lazım . Kolileri boşaltırken daha detaylı fotoğraflar atarım size 
Sağlıcakla kalın ;)


7 yorum:

 1. Bence kendine haksızlık ediyorsun. Çizimlerin gayet başarılı. Ben eskiden hiç ilgi duymazdım dikişe. ama ben de öğrenmek istiyorum yavaş yavaş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya öyle mi çok teşekkür ederim , bak bu beni mutlu etti , aslında yeterki isteyelim yapamayacağımız bir şey Yok ;)

   Umarım hedeflerimize ulaşırız
   Sevgiler

   Sil
 2. umarım bir gün hayallerine kavuşursun canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çoook teşekkür ederim bu güzel dileklerin için , öpüyorum

   Sil
 3. Handan ablacım beğenmene sevindim , eh işte bişiler yapmışım ;)

  YanıtlaSil
 4. Ben çizimleri çok beğendim Nesrincim. Ben çöp adamdan öteye gidemiyorum çizimde..

  YanıtlaSil